M.Valančiūnas: “Salės futbolo čempionatas pateisina lūkesčius”

Anykščių rajono salės futbolo čempionate netrukus paaiškės atkrintamųjų varžybų poros.

Prieš paskutinį turą ekipų rikiuotė lentelėje dar nėra aiški, o turnyro vyr. teisėjas Marius Valančiūnas džiaugėsi pirmenybėse vis didėjančia intriga.

“Kol kas čempionatas pateisina lūkesčius – vyksta įdomios ir itin rezultatyvios rungtynės.

Džiugina tai, kad lyginant su praėjusiais sezonais, komandų skaičius nesumažėjo, o savaitgaliais net atvyksta studentai iš kitų miestų.

Šiais metais pirmenybės prasidėjo gana vėlokai, todėl rungtynės vyksta tokiu intensyviu grafiku.

Kitą sezoną tikimės, kad tvarkaraštis bus išdėliotas kitaip”, – žadėjo M.Valančiūnas.

Jis pakvietė visus sporto gerbėjus ateiti į “Nykščio namų” areną, kur jau penktadienį ekipos grumsis dėl palankesnių pozicijų prieš lemiamas varžybas.

Penktadienį 18.30 val. į aikštę žengs „Be šansų“ ir „Karys-savanoris“ ekipos.

„Be šansų“ jau pasako pats pavadinimas – jie kovos tik dėl garbės bei galimybės pakilti iš dugno ir užimti 5 vietą.

„Kariui-savanoriui“, norint patekti į pusfinalį, reikia įmušti labai daug įvarčių, bei kad „Savi“ pralaimėtų „Penkiasdešimt“ komandai.

19.30 val. susitiks šių pirmenybių lyderiai „Veteranai“ ir „Ramybė-strėlės“. Kol kas abi komandos dar nėra patyrusios pralaimėjimų, laukia labai įdomi dvikova – paaiškės, kas grupėje užims pirmą vietą.

20.30 val. „Penkiasdešimt“ – „Savi“, šios dvi komandos aiškinsis 3-4 vietų likimą. „Penkiasdešimt“ jau turi bilietą į pusfinalį, „Savi“ ekipa irgi gali būti rami ,jei nepavyks laimėti „Kariui-savanoriui“ arba nepraleis daug įvarčių.

Šeštadienį laukia pusfinaliai, kur 10.00 val susitiks 1-4 vietas užėmusios komandos, 11.00 val. laukia dvikova tarp reguliariame sezone 2-3 vietose likusių klubų.

akksc.lt info

Autorius:

Pasidalinkite