Lengvosios atletikos varžybose Troškūnuose dalyviai išsidalino 20 medalių komplektų (FOTO)

Birželio 10 dieną Troškūnuose buvo surengtos atviros AKKSC lengvosios atletikos varžybos.

FOTO

Jaunieji sporto entuziastai Kazio Inčiūros gimnazijos stadione demonstravo meistriškumą šuolio į tolį, bėgimo, kamuoliuko metimo rungtyse. Varžyboms papildomos intrigos suteikė Utenos apskrities šaulių 9-osios rinktinės vizitas – paaugliai turėjo progą išmėginti ir neįprastus pratimus.

Šaulių rinktinės vadė Asta Tidikienė aiškino atletams apie komandinio sporto naudą bei geriausias ekipas apdovanojo išskirtiniais prizais.

Vienas iš turnyro organizatorių AKKSC treneris Algirdas Pupkis dėkojo sporto šventės dalyviams ir tikėjosi, jog ateityje renginys išsiplės, o paaugliai galės didžiuotis savo pasiektais svariais rezultatais.

Atvirų AKKSC lengvosios atletikos varžybų rezultatai

Šuolis į tolį (mergaitės 2006 m. gim. ir jaunes.): 3 vieta – Rusnė Raišelytė (Troškūnai), 2 vieta – Austėja Kazlauskaitė (Troškūnai), 1 vieta – Ema Eismantaitė (Troškūnai)

2004-2005 m. gim.: 3 vieta – Katlina Bareikytė, 2 vieta – Gabija Zaleckaitė, 1 vieta – Evelina Ūselytė (visos Troškūnai)

2003 ir vyr. gim.: 3 vieta – Orinta Šeškaitė (Troškūnai), 2 vieta – Indrė Musteikė (Traupis), 1 vieta – Miglė Mincytė (Traupis)

Berniukai 2006 m. gim. ir jaunes.: 3 vieta – Nojus Pupkis, 2 vieta – Gediminas Gerikas, 1 vieta – Andrius Patalauskas (visi Troškūnai)

2004-2005 m. gim.: 2 vieta – Nedas Aniulis, 1 vieta – Almantas Kaunietis (visi Troškūnai)

2003 ir vyr. gim.: 3 vieta – Tadas Kusta, 2 vieta – Domas Jankauskas, 1 vieta – Martynas Černius (visi Troškūnai)

Kamuoliuko metimas

Berniukai 2006 m. gim. ir jaunes.: 3 vieta – Gediminas Gerikas, 2 vieta – Nojus Pupkis, 1 vieta – Andrius Patalauskas (visi Troškūnai)

2004-2005 m.gim.: 3 vieta – Nedas Aniulis, 2 vieta – Almantas Kaunietis, 1 vieta – Žilvinas Raišelis (visi Troškūnai)

2003 ir vyr. m. gim.: 3 vieta – Rokas Kusta (Troškūnai), 2 vieta –  Benas Majauskas (Traupis), 1 vieta – Ernestas Gailiušis (Troškūnai)

Mergaitės 2006 m. gim. ir jaunes.: 3 vieta – Ieva Rašimaitė (Troškūnai), 2 vieta – Gytė Pupelytė (Anykščiai), 1 vieta – Ema Eismantaitė (Troškūnai)

2004-2005 m. gim.: 3 vieta – Liveta Uselytė, 2 vieta – Gabija Zaleckaitė, 1 vieta – Evelina Uselytė (visos Troškūnai)

2003 m. gim. ir vyr.: 3 vieta – Aušra Ramanauskaitė (Traupis), 2 vieta – Indrė Musteikytė (Traupis), 1 vieta – Orinta Šeškaitė (Troškūnai)

60 m bėgimas (mergaitės)

2006 m. gim. ir jaunes.: 3 vieta – Rusnė Raišelytė (Troškūnai), 2 vieta-  Gytė Pupelytė (Anykščiai), 1 vieta – Ema Raišelytė (Troškūnai)

2004-2005 m. gim.: 3 vieta – Liveta Uselytė, 2 vieta – Katlina Bareikytė, 1 vieta – Evelina Uselytė (visos Troškūnai)

100 m bėgimas (merginos)

2003 m. gim. ir vyr.: 3 vieta – Anelė Kavaliauskaitė (Kupiškis), 2 vieta – Indrė Musteikytė (Traupis), 1 vieta – Miglė Mincytė (Traupis)

60 m bėgimas (berniukai)

2006 m. gim. ir jaunes.: 3 vieta – Edgaras Jogėla (Traupis), 2 vieta – Titas Morkūnas (Troškūnai)), 1 vieta – Andrius Patalauskas (Troškūnai)

2004-2005 m. gim.: 2 vieta – Almantas Kaunietis, 1 vieta – Nedas Aniulis (visi Troškūnai)

100 m bėgimas (vaikinai)

2003 m. gim. ir vyr.: 3 vieta – Rokas Kusta, 2 vieta – Domas Jankauskas, 1 vieta – Ernestas Gailiušis (visi Troškūnai)

Krosas (500 m merginos)

3 vieta – Indrė Musteikytė (Traupis), 2 vieta – Liveta Uselytė (Troškūnai), 1 vieta – Miglė Mincytė (Traupis)

Krosas 1 km (vaikinai)

3 vieta – Žilvinas Raišelis, 2 vieta – Rokas Kusta, 1 – Domas Jankauskas (visi Troškūnai)

Šaulių rungtys

Kliūčių ruožas

3 vieta – “Traupis”, 2 vieta – “Astronautai”, 1 vieta – “Burbulai”

Kareiviško bato metimas

Mergaičių grupėje triumfavo Gabija Zaleckaitė, berniukų – Nerijus Novikovas (abu Troškūnai)

akksc.lt

Autorius:

Pasidalinkite