„KKSC–Elmis“ triumfavo Alytuje

Sekmadienį Anykščių „KKSC–Elmis“ (14-7) išvykoje 77:61 (23:12, 10:23, 20:12, 24:14) palaužė Alytaus SRC-„Dzūkiją“ (8-9). Praėjusią savaitę anykštėnai taip pat įveikė „VKM-Vilma“ bei Birštono „Milastos“ sportininkus.

Pirmojo kėlinio viduryje „KKSC–Elmis“ surengė spurtą 9:0 (15:8) ir netrukus įgijo dviženklę persvarą (23:12). Kitą ketvirtį stipriau pradėjo SRC-„Dzūkija“ ir greitai pavijo varžovus (25:24). Kitas 20 žaidimo minučių komandos kovojo artimai, ir tik paskutiniajame kėlinyje anykštėnams pavyko palaužti dzūkus ir susikurti beveik 20 taškų pranašumą (71:52).

Donatas Radžiūnas „KKSC–Elmio“ komandoje surinko 31 naudingumo balą. Žaidėjas per 28 minutes pelnė 14 taškų (4/7 dvit., 2/2 trit.), atkovojo net 15 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą.

„Dzūkijos“ ekipoje rezultatyviausias buvo Nojus Lebskas, kuris per 26 minutes pelnė 10 taškų (5/9 dvit., 0/8 trit.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei užsidirbo 12 naudingumo balų.