„KKSC–Elmis“ šventė penktą pergalę RKL lygoje (FOTO)

Anykščių „KKSC–Elmis“ (5/4) demonstruoja vis geresnę sportinę formą „Nostra.lt–RKL“ lygoje.

Penktadienį Ramūno Šližio vadovaujama komanda B diviziono B grupėje namuose 82:67 nugalėjo Alytaus „SRC–Dzūkijos“ ekipą (2/5). Šeimininkai vėl sulaukė ypatingo žiūrovų palaikymo – susitikimą stebėjo 210 sirgalių.

FOTO

Anykščių klubas į priekį pabėgo jau pirmajame kėlinyje, kuriam pasibaigus švieslentėje degė skaičiai 29:14. „KKSC–Elmio“ gretose nesulaikomai žaidė T. Jodelis, kuris per ketvirtį pataikė net keturis tolimus metimus.

Alytiškiai bandė vytis varžovus, tačiau skirtumas tarp komandų beveik nemažėjo (41:29).

Po ilgosios pertraukos Anykščių komanda toliau pirmavo, tačiau svečių snaiperis E. Švelginas surengė taiklių metimų šou ir „SRC–Dzūkija“ priartėjo (67:60, 35 min.). Vis dėlto T. Jodelis smeigė dar vieną tritaškį ir varžovų komanda daugiau jau neatsigavo.

„KKSC–Elmis“: T. Jodelis 28 (9/16 trit.), Ž. Žiukas (11 rez. perd.) 14, A. Andriejauskas 9, D. Radžiūnas (13 atk. kam.) ir P. Martinonis po 8, G. Šniaukštas ir G. Žiukas po 5, S. Butkys 3, E. Šlaitas 2.

„SRC–Dzūkija“: E. Švelginas 24, S. Jeremičius 10.

Kitas „Nostra.lt–RKL“ rungtynes Anykščių komanda žais gruodžio 9 dieną, kai namuose 18.45 val. susitiks su „Druskininkų“ klubu. Įėjimas – nemokamas, kviečiame ateiti palaikyti mūsų miesto ekipos!