„KKSC–Elmis“ sutriuškino Švenčionėlių ekipą (FOTO, VIDEO)

Anykščių „KKSC–Elmio“ (2/3) ekipa įsirašė antrą pergalę „Nostra.lt–RKL“ čempionate.

Penktadienį Ramūno Šližio vadovaujama komanda B diviziono B grupėje 100:71 sutriuškino Švenčionėlių „Ridą“ (1/4).

FOTO

Gausių žiūrovų (210, antras sezono rezultatas visoje RKL – aut. past.) palaikomi aikštės šeimininkai į priekį šovė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 27:20.

Netrukus taiklūs T. Jodelio, A. Andriejausko metimai bei rezultatyvūs įžaidėjo E. Šlaito prasiveržimai anykštėnams suteikė dviženklį pranašumą, o prieš pat ilgąją pertrauką visus sirgalius ant kojų pakėlė Ž. Žiuko šūvis iš aikštės vidurio – 62:37.

Likusioje susitikimo dalyje „KKSC–Elmis“ toliau išlaikė užtikrintą persvarą, o žiūrovų prašomą šimtąjį tašką tolimu metimu pelnė E. Šlaitas – 100:71.

Po penkių turų anykštėnų komanda B grupėje žengia šeštoje vietoje.

„KKSC–Elmis“: Ž. Žiukas (14 rez. perd.) 18, E. Šlaitas 13, S. Butkys ir T. Jodelis po 9, P. Martinonis 8, G. Šniaukštas, G. Žiukas ir E. Sriubas po 7, A. Kvietkauskas, K. Volkovas ir A. Andriejauskas po 6, T. Bartašius 4.

„Rida“: V. Matekonis ir M. Kazlauskas po 21.

Kitas „Nostra.lt“–RKL“ namų rungtynes Anykščių klubas žais lapkričio 18 dieną, kai 19.15 val. susitiks su Ukmergės SC klubu.

Įėjimas į rungtynes – nemokamas, kviečiame ateiti palaikyti komandos!