„KKSC–Elmis“ po pratęsimo nusileido Ignalinos klubui

Anykščių „KKSC–Elmio“ (3/2) ekipai nepavyko pasiekti ketvirtosios pergalės RKL lygoje.

Penktadienį Ramūno Šližio auklėtiniai išvykoje po pratęsimo 66:72 B diviziono B grupės mače nusileido Ignalinos „Vilkakalnio–Losritos“ (6/1) komandai.

Po pirmojo kėlinio anykštėnai pirmavo 17:9, tačiau antrajame ketvirtyje aikštės šeimininkai spurtavo ir išlygino rezultatą (24:24).

Nuo šios akimirkos aikštėje užvirė kova taškas į tašką, o pratęsimo pabaigoje triumfavo ignaliniečiai.

Anykščių ekipos aukštaūgis B. Steponėnas mače atkovojo net 14 kamuolių ir pagerino savo asmeninį rekordą RKL čempionate.

Savo asmeninį pasiekimą lygoje atkovotų kamuolių grafoje (13) pakartojo ir įžaidėjas Žygimantas Žiukas .

„KKSC–Elmis“: Ž. Žiukas (45 min., 13 atk. kam., 7 rez. perd., 34 naud. bal.) 20, T. Jodelis (42 min.) 17, P. Martinonis 8, B. Steponėnas (14 atk. kam.) 6, S. Butkys ir D. Radžiūnas po 5, G. Žiukas 4, E. Sriubas 1, B. Pociūnas 0.

„Vilkakalnis–Losrita“: T. Išaras 21, M. Žvirblis 19.

Šeštadienį Anykščių ekipa žais dar vienerias RKL lygos B diviziono rungtynes ir Vilniuje 11.15 val. susitiks su LKSK ekipa.