„KKSC–Elmis“ pergalingai pradėjo pasirodymą RKL čempionate

„KKSC–Elmio“ startas 2021/2022 m. RKL pirmenybėse – pergalingas.

Penktadienį Ramūno Šližio auklėtiniai namuose palaikomi gausaus sirgalių būrio 86:66 įveikė Ukmergės SC komandą.

Rungtynių pradžia lengvo susitikimo šeimininkams nežadėjo – po pirmojo kėlinio prieš varžovus pirmauta tik 2 taškais (15:13).

Sėkmingiau pradėję pulti anykštėnai po P. Martinonio ir S. Butkio metimų susikrovė dviženklę persvarą, kurią paskutinėmis kėlinio sekundėmis dar padidino Ž. Žiukas (43:30).

Trečiasis kėlinys prasidėjo D. Radžiūno dvitaškiu ir kapitono T. Jodelio tolimais metimais (51:32), tačiau ukmergiškiai neketino lengvai pasiduoti ir sugebėjo sušvelninti skirtumą iki 4 taškų (57:53).

Paskutinio ketvirčio metu savo žodį tarė A. Andriejauskas bei rezultatyviausiai aikštėje žaidęs P. Martinonis. Paskutinius „KKSC–Elmio“ taškus pelnė B. Steponėnas ir šeimininkai šventė užtikrintą pergalę 86:66.

Susitikimo metu anykštėnų gretose debiutavo 14–metis Mantas Judickas, kuris tapo jauniausiu visų laikų „KKSC–Elmio“ krepšininku.

Rezultatyviausiai Anykščių klube žaidęs P. Martinonis surinko 28 naudingumo balus ir pagerino asmeninį rekordą RKL lygoje.

„KKSC–Elmis“: P. Martinonis (6/8 dvit., 28 naud. bal.) 19, T. Jodelis (9 atk. kam.) 14, Ž. Žiukas (6 rez. perd.) 13, S. Butkys 11, D. Radžiūnas (3 blokai) 9, A. Andriejauskas 7, B. Steponėnas ir G. Žiukas po 5, E. Sriubas 2, B. Pociūnas 1.

Ukmergės SC: J. Gineika 22, M. Piešina 13.