„KKSC–Elmis“ baigė pasirodymą RKL pirmenybėse (FOTO)

Anykščių „KKSC–Elmio“ komanda baigė pasirodymą „TOPsport–RKL“ pirmenybėse.

FOTO

Antradienį anykštėnai namuose 65:84 nusileido Radviliškio ŠSPC ekipai ir B diviziono ketvirtfinalio serijoje varžovams nusileido bendru rezultatu 0:2.

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kurį varžovai laimėjo 13 taškų persvara. Po ilgosios pertraukos „KKSC–Elmis“ dar bandė vytis priešininkus, tačiau svečiai atsakė rezultatyviomis atakomis ir išlaikė pranašumą.

Anykštėnai itin retai stojo realizuoti baudos metimų (iš 5 pataikė 2), tuo tarpu radviliškiečiai šioje statistikos kategorijoje surinko beveik trečdalį taškų (iš 31 realizavo 27).

„KKSC–Elmis“: P. Martinonis 22, T. Jodelis 12, Ž. Žiukas 10 (10 rez. perd.), D. Radžiūnas 8 (9 atk. kam.), G. Šniaukštas ir G. Žiukas po 5, S. Butkys 3.

ŠSPC: A. Kvedaravičius 21, D. Keburys 18.

Galutinė Anykščių ekipos vieta čempionate paaiškės po likusių ketvirtfinalio etapo kitų komandų rungtynių.

„KKSC–Elmis“ dėkoja sirgaliams už palaikymą viso sezono metu!