Jaunieji anykštėnai triumfavo U-7 futbolo turnyre (FOTO)

Vasario 10 dieną vyko Anykščių kūno kultūros ir sporto centro salės futbolo turnyras “Snaigė 2018”.

Jame pirmąsias savo rungtynes sužaidė jauniausieji Anykščių KKSC futbolininkai (U-7),  treniruotes pradėję lankyti nuo rugsėjo mėnesio, kur įgavo pradinių taisyklingo spyrio į kamuolį, perdavimo draugui žinių bei pramoko paslapčių, kaip apžaisti priešininką ir šio turnyro metu turėjo galimybę išbandyti savo jėgas pirmosiose rungtynėse.

Dėl ligos negalėjus atvykti Kupiškio sportininkams, turnyre susirungė dvi Molėtų ir trys Anykščių futbolo komandos, kurioms teko sužaisti po ketverias rungtynes.

Stebėti turnyro susirinko nemažas būrys žmonių, artimųjų palaikymas padėjo ir įkvėpė žaidėjus dar labiau stengtis ir atiduoti visas jėgas. Turnyro metu netrūko gražių įvarčių, atkaklios kovos, pasiaukojančio vartininko žaidimo bei daug gerų įspūdžių.

Visiems turnyro dalyviams buvo įteikti atminimo medaliai ir taurės turnyro prizines vietas užėmusioms komandoms. Pirmąją vietą laimėjo anykštėnai, antrąją ir trečiąją vietas iškovojo Molėtų futbolininkai, o ketvirtoji vieta taip pat atiteko jauniesiems Anykščių futbolininkams.

Treneris M.Valančiūnas

Autorius: Administrator

Pasidalinkite