Galingas D. Radžiūno žaidimas neišgelbėjo nuo nesėkmės Klaipėdoje

Anykščių „KKSC–Elmio“ komandai nepasisekė pergalingai pradėti RKL lygos atkrintamųjų varžybų.

Pirmajame B diviziono aštuntfinalio etapo mače Ramūno Šližio auklėtiniai išvykoje 77:81 nusileido Klaipėdos „VKKM–Neptūnui“.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 5 minutes S. Butkys tritaškiu metimu išlygino rezultatą (66:66), tačiau netrukus šeimininkai vėl išsiveržė į priekį.

Paskutinę mačo minutę „KKSC–Elmio“ kapitonas T. Jodelis dar sušvelnino skirtumą iki minimumo (74:75), tačiau svečiams vis tiek nepasisekė perlaužti susitikimo eigos.

Anykštėnų gretose fantastišką mačą sužaidė vidurio puolėjas D. Radžiūnas, kuris pelnė 27 taškus bei atkovojo 17 kamuolių. Iš viso krepšininkas surinko net 48 naudingumo balus.

„KKSC–Elmis“: D. Radžiūnas 27, Ž. Žiukas (7 rez. perd.) 15, T. Jodelis 14, A. Andriejauskas 9, G. Šniaukštas 6, S. Butkys ir E. Šlaitas po 3.

„VKKM–Neptūnas“: A. Butajevas ir K. Leščiauskas po 18.

Atsakomosios serijos rungtynės vyks kovo 31 d. 19.15 val. „Nykščio namų“ arenoje.

Jei komandos turės žaisti trečiąjį susitikimą, jis vyks „VKKM–Neptūno“ salėje.