Festivalyje „Rokynė 2022“ – anykštėnų medaliai

Liepos 16 dieną Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“ Palukščio dvare (Raseinių raj.) organizavo Lietuvos kaimo seniūnijų sporto ir kultūros festivalį „Rokynė 2022“.

Anykštėnai dalyvavo šaškių, šachmatų, smiginio ir 3×3 krepšinio varžybose.

Nemuno draugijos čempionais tapo: Valdemaras Veršulis (šaškės) ir krepšinio iki 50 m. amžiaus trijulių komanda (Ramūnas Šližys, Benas Steponėnas, Adomas Dūmanas).

Sidabro medalius iškovojo Anykščių krepšinio jaunimo komanda, kurią sudarė Edgaras Šlaitas, Vainius Navikas ir Lukas Maskvytis.

Sidabro medaliu džiaugėsi ir Skiemonių seniūnijos seniūno pavaduotoja Birutė Kirkienė, kuri tarp 30 dalyvių užėmė antrą vietą smiginio rungtyje. Inga Šidlauskaitė šioje rungtyje liko ketvirta.

R. Šližys buvo taiklus ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir smiginyje, laimėdamas bronzos medalį.

Zita Sriubienė (šaškės) ir Robertas Kemeklis (šachmatai) laimėjo penktąsias vietas.