E. Savickaitė: apie Pekino olimpiadą ir būsimus startus (VIDEO)

 

Anykščių KKSC slidinininkai nesiskundžia praėjusių metų rezultatais.

Abu perspektyvūs krašto sportininkai – Eglė Savickaitė ir Matas Gražys – iškovojo ne vieną medalį ir vyko į aukšto lygio varžybas.

„Praėjusiais metais dalyvavau žiemos olimpinėse žaidynėse Pekine. Be abejo, šios varžybos įsiminė labiausiai ir Kinijoje įgavau daug patirties.

Praeityje turėjau galimybę varžytis jaunimo olimpinėse žaidynėse ir jau tada galvojau, kad įgijau daug patirties. Vis dėlto olimpiada Pekine buvo visai kitokia – ten patyriau ir daug streso, tačiau dabar lengviau susitvarkyti su jauduliu kitose varžybose.

2023 metais išmėginsiu savo jėgas jaunimo čempionate Kanadoje ir pasaulio čempionate Slovėnijoje.

Dabar neseniai buvau išvykusi į Švediją, kur ir ruošiausi būsimiems startams“, – kalbėjo E. Savickaitė, kuri dėkojo savo treneriui Algiui Drūsiui už įdėtas pastangas.

Tuo tarpu M. Gražys išskyrė pasiektą rezultatą Latvijoje ir nekantriai laukė būsimų varžybų.

„2022 metais labai stengiausi ir daug sportavau. Tai nulėmė, kad patekau į Lietuvos jaunimo rinktinę.

Man, ko gero, labiausiai įsiminė pirmosios sezono varžybos Madonoje. Gana neblogai šliuožiau 10 km nuotolyje ir savo amžiaus grupėje užėmiau pirmą vietą tarp lietuvių.

Šiemet ruošiuosi atstovauti Lietuvai Europos jaunimo festivalyje bei stengsiuosi parodyti kuo geresnį rezultatą“, – sakė M. Gražys, išskyręs pagrindinį pergalių kalvį.

„Ačiū treneri, kad mane treniruojate jau penkerius metus ir padėjote pasiekti tokių rezultatų, kad vykstame į užsienį bei dalyvaujame įvairiose stovyklose.“

Praėjusių metų rezultatai:

EGLĖ SAVICKAITĖ – Lietuvos suaugusių slidinėjimo rinktinės narė, Pekino olimpinių žaidynių dalyvė, Europos Jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvė, 2022 m. Lietuvos slidinėjimo čempionė, Lietuvos taurės slidinėjimo varžybų nugalėtoja;

MATAS GRAŽYS – Lietuvos jaunių slidinėjimo rinktinės narys, Lietuvos jaunių čempionato prizininkas, Lietuvos slidinėjimo taurės varžybų 10 km nuotolyje nugalėtojas, sprinto rungtyje – prizininkas, Lietuvos slidinėjimo vasaros čempionato prizininkas.

akksc.lt

Autorius:

Pasidalinkite