Dramatiškose RKL rungtynėse Birštone – anykštėnų nesėkmė

Anykščių „KKSC–Elmio“ ekipa buvo per plauką nuo pergalės Birštone, tačiau aikštės šeimininkai sugebėjo išsigelbėti bei išvengti pirmosios nesėkmės sezone.

Šeštadienį mūsų miesto atstovai rimtai kibo į atlapus „Nostra.lt–RKL“ B diviziono B grupės lyderei Birštono „Milasta“ komandai (7/0).

Taškas į tašką vykusio susitikimo lemtis sprendėsi pačioje rungtynių pabaigoje.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 5 sekundes G. Šniaukštas pelnė dvitaškį ir suteikė svečiams minimalų pranašumą (77:76). Vis dėlto birštoniečiai paprašė minutės pertraukėlės ir sugrįžę į aikštę sugebėjo išprovokuoti anykštėnų pražangą. Prie baudų metimo linijos stojęs V. Jakubaitis neklydo ir padovanojo pergalę šeimininkams – 77:78.

„KKSC–Elmis“: Ž. Žiukas 23 (5 rez. perd.), D. Radžiūnas 15 (9 atk. kam.), P. Martinonis 10, T. Jodelis 9, E. Sriubas 7, G. Žiukas 5, G. Šniaukštas ir E. Šlaitas po 4.

„Milasta“: V. Jakubaitis 20, E. Aleksa 18.

Po šeštadienio rungtynių Anykščių klubas B grupėje užima šeštą vietą (3/4).