D. Radžiūno sugrįžimo rungtynėse – pergalė prieš ukmergiškius (FOTO)

Vidurio puolėjas Donatas Radžiūnas sužaidė pirmąsias šio sezono „Nostra.lt–RKL“ pirmenybių rungtynes, o Anykščių „KKSC–Elmio“ komanda (3/3) rezultatu 74:65 nugalėjo Ukmergės SC (1/5) klubą.

FOTO

Susitikimą anykštėnai pradėjo užtikrintai – D. Radžiūnas laimėjo ginčo kamuolį, o netrukus varžovus „pasveikino“ taikliu tritaškiu metimu. R. Šližio auklėtiniai bandė pabėgti į priekį (10:3), tačiau svečiai nepasidavė. Rezultatas po pirmojo kėlinio buvo lygus 15:15.

Negana to, Ukmergės SC komanda aktyvia gynyba sugebėjo išmušti šeimininkus iš įprasto ritmo ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 32:38.

Vis dėlto trečiajame kėlinyje gausių žiūrovų palaikomi „KKSC–Elmio“ krepšininkai sugebėjo pasivyti varžovus ir įgijo 6 taškų pranašumą (54:48).

Ketvirto kėlinio pradžioje T. Jodelis ir S. Butkys pataikė tolimus metimus, dvitaškį pridūrė Ž. Žiukas ir klubus jau skyrė dviženklis skirtumas (65:52).

Susitikimo pabaigoje ukmergiškiai dar sugebėjo šiek tiek priartėti, bet intrigos jau neatkūrė – 74:65.

„KKSC–Elmis“: Ž. Žiukas 12, S. Butkys 11, T. Jodelis, G. Žiukas ir P. Martinonis po 10, D. Radžiūnas (3 blok.) 7, E. Šlaitas ir E. Sriubas (10 atk. kam.) po 6, G. Šniaukštas 2.

„Ukmergės SC“: N. Verbickas 23, J. Gineika 19.

Kitas „Nostra.lt–RKL“ pirmenybių namų rungtynes „KKSC–Elmis“ žais lapkričio 26 dieną, kai susitiks su Vilniaus „Ryto–MRU“ ekipa. Susitikimas prasidės 13.45 val.

Įėjimas – nemokamas, kviečiame ateiti palaikyti Anykščių komandos!