ARKL sezono finiše – nesustabdomos “Cosmos” ekipos triumfas (FOTO)

Šeštadienį “Nykščio namuose” pasibaigė ARKL pirmenybės bei paaiškėjo individualių krepšinio fiestos rungčių nugalėtojai.

FOTO

Sezono finišas į didžiausią miesto areną priviliojo maždaug 300 žiūrovų, kurie aktyviai palaikė savo mėgstamas komandas ar krepšininkus.

“Įgūdžių” konkurse triumfavo “Cerrol” ekipos atstovas Edgaras Šlaitas, lenktynėse dėl geriausio snaiperio vardo visus varžovus aplenkė Tautvydas Jodelis, o dėjimų konkurse komisijos ir žiūrovų simpatijas užkariavo “Traupio” puolėjas Jokūbas Valiukas.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos “Cerrol” 87:57 nepasigailėjo “Tauro”. “Raudonieji” į priekį šovė jau pirmajame kėlinyje, kuriam pasibaigus pirmavo 28:14. “Cerrol” nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir iškovojo bronzos medalius.

Mače dėl aukso medalių “Svėdasai” bandė mesti iššūkį “Cosmos” ekipai. Svėdasiškiai du kėlinius išlaikė intrigą ir atsiliko tik 5 taškais, visgi “kosmonautų” spurtas 27:8 lėmė, jog antrus metus iš eilės pirmoji vieta atiteko “Cosmos” komandai (89:69), kuri, beje, šį sezoną nepralaimėjo nė vienerių rungtynių.

Rezultatai:

Rungtynės dėl trečiosios vietos: “Cerrol” (E.Šlaitas 23) – “Tauras” (A.Bagdonas ir L.Burneika po 12) 87:57 statistika

Finalas: “Cosmos” (G.Šniaukštas 32) – “Svėdasai” (A.Kvietkauskas 18) 89:69 statistika

akksc.lt

Autorius:

Pasidalinkite
error: