ARKL pusfinalio starte – „Cosmos“ ir „Šilo klinikos“ pergalės (FOTO)

Sekmadienį „Nykščio namų“ arenoje startavo Anykščių rajono krepšinio lygos pusfinalio etapas.

FOTO

Pirmieji į aikštę žengė „Draugų“ ir „Cosmos“ ekipų žaidėjai.

Pastarosios komandos krepšininkams nereikėjo daug laiko apšilimui – jie jau pirmajame kėlinyje susikrovė 15 taškų persvarą (24:9).

„Draugams“ itin nesisekė atakuoti iš tolimų distancijų (4/33, 12 proc. tritaškių) ir tuo puikiai pasinaudojo „Cosmos“, kuri sutriuškino varžovus 88:60.

Antrasis mačas vyko tarp „Keramikos ACB“ ir „Šilo klinikos“.

Reguliaraus sezono nugalėtojai iš karto šovė į priekį ir antrojo kėlinio viduryje turėjo 15 taškų pranašumą (27:12), tačiau „žalieji“ nenuleido rankų ir pradėti tirpdyti varžovų persvarą (32:29).

Antroje mačo pusėje jau „Šilo klinika“ diktavo rungtynių ritmą bei šventė užtikrintą pergalę 72:59.

Rezultatai:

„Cosmos“ (G. Žiukas 27, Ž. Žiukas 24)– „Draugai“ (T. Urbonas 19, V. Peleckas 10) 88:60 statistika

„Keramikos ABC“ (G. Šniaukštas 18, B. Pociūnas 15) – „Šilo klinika“ (R. Urbelis 25, A. Andriejauskas 16) 59:72 statistika

Pusfinalio etape ekipos tarpusavyje susitiks du kartus ir patekimą į finalą nulems bendras geresnis taškų santykis. Atsakomųjų mačų datos bus paskelbtos kiek vėliau.