ARKL paaiškėjo ketvirtfinalio etapo poros (FOTO)

Sekmadienį „Nykščio namų“ arenoje finišavo reguliarusis Anykščių rajono krepšinio lygos sezonas.

FOTO

9-tajame ARKL ture paaiškėjo, kad geriausią startinę poziciją prieš atkrintamąsias varžybas iškovojo „Teradentos“ komanda, kuri 77:67 įveikė „Draugų“ ekipą.

Po krepšiais dominavę pirmenybių lyderiai užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (72 ir 45), tačiau per visą mačą atliko vos 5 baudos metimus.

Paini situacija susiklostė turnyro lentelės viduryje, nes net trys komandos pasiekė po vienodą pergalių skaičių. Pagal turnyro nuostatus, atsižvelgus į tarpusavio rungtynių rezultatus, penktoji vietą atiteko „Svėdasams“, šeštoji – „Taifūnui“, septintoji – „Cerrol“.

Ketvirtfinalio etape komandos sužais po dvejas tarpusavio rungtynes ir į pusfinalį pateks geresnį taškų santykį turėsiančios ekipos.

Visi rezultatai ir statistika

„Draugai“ – „Teradenta“ 67:77 statistika

AKKSC – „Cerrol“ 50:80 statistika

„Taifūnas“ – „Svėdasai“ 58:79 statistika

„SystemAir“ – „Tauras“ 68:81 statistika

„Traupis“ – „Cosmos“ 71:88 statistika

Turnyrinė lentelė (galutinės vietos nulemtos tarpusavio rungtynių rezultatų)

„Tauras“ – „Svėdasai“

Projektas „Anykščių rajono krepšinio pirmenybės“ yra bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.