ARFL pusfinaliuose – neįtikėtinos dramos (FOTO)

Praėjusį savaitgalį paaiškėjo Anykščių rajono 7×7 futbolo lygos finalo dalyviai.

Pirmajame ARFL pusfinalio mače kovojo „Penkiasdešimt“ ir „Ukmergės“ ekipos.

FOTO

Anykštėnai pasinaudojo varžovų spragomis ir antrajame kėlinyje pirmavo 5:3. Vis dėlto ukmergiškiai parodė charakterį ir per paskutines tris mačo minutes sugebėjo išlyginti rezultatą (5:5).

Baudinių serijoje tvyrojo didelė įtampa, su kuria geriau susitvarkė „Penkiasdešimt“ – 3:2.

Antrajame pusfinalyje „Kaimanai“ jau mačo pradžioje pribloškė „Veteranus“ ir išsiveržė į priekį 3:0. Visgi, patyrę futbolininkai susikaupė ir parodė, jog turi parako. Rezultatyviausias čempionato žaidėjas R.Savickas pirmajame kėlinyje rezultatą sušvelnino, o antroje susitikimo dalyje „Veteranai“ pelnė dar du įvarčius ir ekipos santykius aiškinosi mušdamos baudinius.

Molėtiškiai ir „Veteranai“ keitėsi taikliais smūgiais, kol galiausiai „Kaimanų“ žaidėjas suklydo ir kelialapis į finalą atiteko „geltoniesiems“ (3:2).

Ketvirtfinalių metu pralaimėjusios komandos pradėjo grumtynes dėl „Paguodos taurės“. Pirmajame mače „Be šansų“ 4:3 nugalėjo „Traupį“, o „Teradentos“ ir AKKSC ekipų rungtynės nebuvo sužaistos dėl „baltųjų“ neatvykimo į susitikimą – jiems užskaitytas pralaimėjimas 0:5.

Lemiamos ARFL lygos rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 25 dieną (sekmadienį) centriniame Anykščių miesto stadione.

Rezultatai:

„Penkiasdešimt“ (K.Šimkus 2 įvarčiai, M.Bagdonavičius 1, P.Želiabinas 1, I.Šiaučiulis 1) – „Ukmergė“ (K.Kolosovas 2, N.Remeika 2, T.Aukštakojis 1) 5:5

„Veteranai“ (R.Savickas 2, S.Pesliakas 1) – „Kaimanai“ (J.Sugintas, V.Armanavičius, T.Viburys) 3:3

„Traupis“ (A.Tamašauskas 2, K.Ramoška į savo vartus) – „Be šansų“ (D.Paurys 2, K.Ramoška 2) 3:4