Anykštėnai puikiai pasirodė Lietuvos čempionate (FOTO)

 

Praėjusį savaitgalį Druskininkuose vyko Lietuvos sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionatas, kuriame dalyvavo stipriausi šalies sportininkai.

Tarp pajėgių atletų varžėsi ir Anykščių atstovai.

„Visi jie pasirodė šauniai ir kai kurie pagerino savo asmeninius rezultatus“, – sakė trenerė Gintarė Bražaitė.

Eitautas Mačiulis (sv. kt. iki 61 kg) rovimo rungtyje pagerino savo rezultatą, tačiau liko ketvirtas (67 kg). Stūmimo rungtyje jis taip pat pagerino savo asmeninį rezultatą (83 kg), tačiau irgi užėmė ketvirtą vietą.

Tomas Miškeliūnas (sv. kt. iki 61 kg) pagerino savo asmeninius rekordus ir tapo čempionu. Rovime ir stūmime anykštėnas pranoko visus varžovus (90 ir 110 kg) bei iš viso surinko 200 kg.

Edvinas Baklanovas rovimo rungtyje pagerino savo asmeninį rekordą ir užėmė antrą vietą (107 kg). Stūmimo rungtyje jis taip pat buvo antras (115 kg). Dvikovės rezultatas (222 kg) anykštėnui garantavo antrąją vietą.

Matas Puodžiūnas (sv. kt. iki 109 kg) rovimo veiksme nusileido tik dviem varžovams (115 kg), stūmime liko trečias (131 kg), dvikovės rezultatas – 246 kg (trečia vieta).

Moterų grupėje Gintarė Bražaitė (sv.kt. iki 76 kg) pagerino tris Lietuvos rekordus (rovimas 100 kg, stūmimas 120 kg, dvikovė 220 kg).

Autorius:

Pasidalinkite