Anykštėnai pratęsė kovas Utenos apskrities vaikų čempionate

Sekmadienį Anykščiuose buvo sužaistos dar dvejos Utenos apskrities vaikų (2004-2005 m. gim.) čempionato rungtynės.

Pirmajame susitikime varžėsi anykštėnai ir Visagino futbolininkai. Rungtynių pradžioje tiek abi komandos bandė įmušti įvarčius, tačiau tam trukdė geros vartininkų reakcijos. Kėliniui įpusėjus, po kelių gražių atakų, rezultatas tapo 2:0, tačiau kėlinio pabaigoje visaginiečiams pavyko rezultatą sušvelninti 2:1.

Antrajame kėlinyje šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą, – puikus anykštėnų vartininko Roko Volkovo žaidimas neleidžia varžovams pelnyti dar mažiausiai bent 3 įvarčių. Kėlinio pabaigoje abi komandos dar stengėsi pelnyti greitų taškų, tačiau atakos buvo nerezultatyvios ir rungtynės baigėsi lygiosiomis 3:3.

Sekančiose rungtynėse anykštėnai susitiko su Kupiškio futbolininkais, kurie dar nebuvo pelnę nei vienos pergalės. Anykštėnai labai sėkmingai sužaidė pirmąjį 8:0 ir antrąjį 7:0 kėlinius ir rungtynės baigėsi rezultatu 15:0.

Turnyrinėje lentelėje 1-5 vietas užimančias komandas, tarp kurių yra ir Anykščių futbolininkai, skiria 5 taškai, todėl prieš akis dar laukia 2 turai ir kiekviena pergalė yra labai svarbi. Po dviejų savaičių laukia išvyka į Rokiškį, kur anykštėnai susitiks su Zarasų ir Kupiškio komandomis.