Anykščiuose vyko tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras (FOTO)

Penktadienį Anykščių sunkiosios atletikos salėje buvo surengtos tarptautinės varžybos, kuriose dalyvavo dvi Latvijos komandos (iš Daugpilio ir Balvio) bei pajėgiausi Panevėžio, Anykščių, Rokiškio, Telšių, Gargždų, Alytaus, Vilniaus ir Anykščių sunkiaatlečiai.

FOTO

Iš viso dėl apdovanojimų grūmėsi 82 sunkiaatlečiai, kurių tarpe = net 15 merginų.

Varžybas pradėjusios merginos rungėsi keturiose svorio kategorijose: iki 50 kg, 60 kg, 70 kg ir +70 kg.

+70 kg svorio kategorijoje pirmą vietą (80-100 kg) iškovojo Gintarė Bražaitė, kuri vis dar gydosi traumą ir dalyvavo tik norėdama įnešti savo indėlį į komandinius rezultatus.

Iki 55 kg svorio kategorijoje trečią vietą iškovojo Danielius Kanonovas, kuris išrovė 32 kg ir išstūmė 40 kg sveriančią štangą.

Iki 61 kg s.k. Tomas Miškeliūnas nesulaukė didelio pasipriešinimo ir užėmė pirmą vietą (85-105 kg).

Svorio kategorijoje iki 67 kg Eitautas Mačiulis nusileido svečiui iš Latvijos ir laimėjo sidabro medalį (75-90 kg).

S. k. iki 73 kg Edvinas Baklanovas užtikrintai užėmė pirmą vietą (100-120 kg), Rutenis Sereikis iškovojo trečią vietą (50-65 kg).

Povilas Juodviršis s.k. iki 96 kg dėl pirmosios vietos turėjo varžytis su svečiu iš Balvio. Povilas sunkiai, bet laimėjo aukso medalį (80-95 kg). Šioje svorio kategorijoje varžėsi ir Gustas Pumputis, kuris liko trečias (70-80 kg).

102 kg svorio kategorijoje Laurynas Jonušas užėmė antrą vietą (60-80 kg). Svorio kategorijoje iki 109 kg Kevinas Ževieliauskas iškovojo trečią vietą (50-60 kg).

Komandinėje įskaitoje Anykščių komanda, surinkusi 1230 taškų, tapo nugalėtoja. Vilniečiai užėmė antrą vietą (1126 tšk.), o svečiai iš Daugpilio (1048 tšk.) iškovojo trečią vietą.

Šios varžybos buvo ir jėgų pasitikrinimas prieš artėjantį Lietuvos suaugusių čempionatą, kuris liepos 2-3 dienomis vyks Telšiuose.