Anykščiuose vyko Lietuvos kariškių teniso čempionatas (FOTO)

Birželio 21 dieną Anykščiuose susirinko teniso entuziastai – vyko Lietuvos kariškių teniso čempionatas.

FOTO

Pernai atidarytuose teniso kortuose virė atkaklios kovos, o sporto šventėje apsilankę kitų miestų atstovai gyrė tiek Anykščius, tiek sporto infrastruktūrą.

„Pažįstu Anykščių kuopos vadą Edviną Žvirblį, būtent todėl ir kilo mintis čia surengti teniso turnyrą, – kalbėjo vienas organizatorių Vladas Lelešius, Trakų kuopos vadas. – Pirmąjį čempionatą organizavome prieš dvejus metus ir pamatėme, kad jis gali tapti tradiciniu.

E.Žvirblis pasiūlė šią gerą infrastruktūrą – tai buvo optimalu tokiam dalyvių kiekiui. Anykščiuose sudarytos sąlygos yra bene geriausia, ką mes galime turėti.

Prieš dvejus metus turnyre varžėsi tik keturi dalyviai, o šiandien – jau trylika. Nesitikėjome tokio gausaus skaičiaus, tai rodo, kad tenisas sparčiai populiarėja.

Ateityje šiam turnyrui reikės skirti ne vieną, o dvi dienas. Žinoma, šiandien oro sąlygos buvo ekstremalios – labai karšta, vėjuota, o kažkam teko sužaisti ir po šešis mačus. Vis dėlto susirinkę vyrai buvo ištvermingi ir jie buvo pasiruošę tokiems iššūkiams.

Buvo džiugu, linksma, tęsime tradicijas ir toliau. Jei Anykščiai priims, su mielu noru atvyksime kitąmet.“

Jam antrino Anykščių kuopos vadas Edvinas Žvirblis.

„Sunkiausias yra pirmas žingsnis, tačiau mes jį žengėme ir labai tuo džiaugiamės. Puiku, kad šis turnyras įvyko Anykščiuose.

Įgyvendinti mūsų idėją paskatino atsiradę trys teniso kortai. Pasiūliau kolegoms atvykti į Anykščius, nes čia tikrai sudarytos puikios sąlygos.

Kariškiai yra sportuojantys, fiziškai aktyvūs žmonės, todėl visada stengiasi surasti laiko. Turnyru visi liko labai patenkinti.

Kai kalbėjau su dalyviais, išgirsdavau, kad jie paskutinį kartą Anykščiuose buvo apsilankę prieš 20 metų.

Aišku, turnyras vyko intensyviai ir miesto apžiūrėti jie nespėjo, tačiau neabejoju, kad kariškiai sugrįš čia su antrosiosmis pusėmis“, – sakė E.Žvirblis.

Lietuvos kariškių čempionate triumfavo Darius Mačiulaitis, antroji vieta atiteko Rimantui Preimantui, trečioji – Žilvinui Tomkui.

akksc.lt info

Autorius:

Pasidalinkite