Anykščiuose surengtas 59–asis „Puntuko bėgimas“ (FOTO)

 

Šeštadienį Anykščiuose surengtas seniausias šalyje, jau 59–asis „Puntuko bėgimas“.

FOTO

Puiki nuotaika, saulėtas oras ir gausus dalyvių skaičius – bene trys pagrindiniai legendinės sporto šventės akcentai, kurie šiemet buvo ryškūs kaip niekuomet anksčiau.

Anykščius garsinančiame bėgime nusprendė išmėginti jėgas net 493 atletai, kurie varžėsi keturiose distancijose.

11 km distancijoje Elito grupėje triumfavo vilnietis Jaunius Strazdas, antrąją vietą užėmė sostinės bėgimo entuziastas Modestas Dirsė, trečiąją – olimpietis Vytautas Strolia.

Moterų Elito grupėje niekas neprilygo Linai Kiriliuk (Šiauliai), antroji vieta atiteko Vytautei Budavičienei (Kaišiadorys), trečioji – Vilmantei Stašauskaitei (Jonava).

Vyrų Meistrų (40–49 m.) grupėje triumfavo jonaviškis Antanas Žukauskas, moterų – marijampolietė Jurgita Pušinaitė.

50–59 m. dalyvių tarpe vyrų grupėje išsiskyrė ukmergiškis Gintautas Gelūnas, moterų – vilnietė Danguolė Bičkūnienė.

Vyriausių vyrų grupėje visus pralenkė Valdas Skliaustys (Surdegis).

3 km rezultatai | 6 km rezultatai | 11 km rezultatai

„Džiaugiamės, kad galime konstatuoti – „Puntuko bėgimas“ sugrįžo su trenksmu. Buvome maloniai nustebinti, kai pastarosiomis savaitėmis stebėjome tarsi ant mielių augantį besiregistruojančių bėgikų skaičių. Galiausiai paaiškėjo, kad pritrūko vos kelių dalyvių, kad būtų pagerintas prieš pandemiją pasiektas absoliutus šventės dalyvių rekordas (515).

Džiugu, kad tarp dalyvių išvydome ir svečių iš Ukrainos, o vienam jų (Lukianui Borhanui) pavyko nuskinti nugalėtojo laurus 3 km distancijoje.

Ypač smagu, kad išlaikytos tradicijos suteikti galimybę vaikams išmėginti jėgas 300 m „Puntukėlio“ bėgime – jaunieji sportininkai, pasisėmę teigiamų emocijų, neabejotinai ateityje papildys ir vyresnių dalyvių gretas.

Dėkojame iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių atvykusiems bėgikams, taip pat – ir gausiems rėmėjams, be kurių pagalbos būtų sudėtinga suorganizuoti tokį masinį renginį. Kitąmet jau bus 60–asis „Puntuko bėgimas“, todėl jau dabar visus kviečiame kaupti jėgas būsimai sporto fiestai“, – sakė Anykščių KKSC direktorius Arvydas Krikščiūnas.

AKKSC dėkoja rėmėjams ir partneriams: Anykščių raj. savivaldybei, Anykščių „Techaso“ skyriui, Anykščių kredito unijai, „Maistui sportui“, „Dijo ūkiui“, „dviraciudalys.lt“, „Sviestas sviestuotas“, „Savaitei“, „Me2u“, „Uno picai“, „Šileliui“, „Motosportui“, „Bangeniui“, „Anykščių raj. sav. visuomenės sveikatos biurui“, „Kalitos kalnui“, „Anykščių regioninam parkui“, „Lietuvos šaulių sąjungai“.

 

 

 

Autorius:

Pasidalinkite