Anykščiuose pagerintas rajono krepšinio maratono rekordas (FOTO)

 

Anykščių miesto šventės metu buvo pagerintas rajono krepšinio maratono rekordas.

Sporto entuziastai krepšinį „Nykščio namų“ arenoje bei miesto parko aikštelėje žaidė net 26 valandas ir taip pateko į istorijos metraščius.

Ilgiau nei parą trukusiame susitikime rezultatu 1919:1895 „Anykštėnai“ įveikė „Svečius“.

FOTO | FOTO 2 | FOTO 3 | FOTO 4 |

„Džiaugiamės, kad net dviem valandomis buvo pagerintas anksčiau gyvavęs rekordas ir ilgo maratono metu pavyko išvengti traumų.

Norėjau padėkoti visiems gausiems dalyviams – ne tik mūsų krašto krepšininkams, treneriams, jų auklėtiniams, tėveliams, kurie pademonstravo savo atžaloms, kaip reikia žaisti aikštėje, bet ir svečiams iš Vilniaus, Kauno, Kupiškio, Molėtų, Šiaulių, Kėdainių, Ukmergės, Panevėžio.

Oranžinį kamuolį į rankas taip pat pastvėrė ir politikai, Lietuvos kariuomenės karo policijos Vilniaus, Kauno, Šiaulių įgulų atstovai.

Dėkojame ir gausiems maratono pagalbininkams – Kupiškio sporto centrui, Klaidui Miciūnui, Dianai Balužytei, Gaudvinui Šniaukštui, kuris ne tik prisidėjo prie organizavimo, bet ir ilgai rungtyniavo aikštėje, taip pat ir Gintautui Kovalenkai, kurį pasveikinome su 60–ies metų jubiliejumi bei įteikėme atminimo dovaną“, – sakė Anykščių KKSC direktorius Arvydas Krikščiūnas.

Sporto šventės metu anykštėnai galėjo dalyvauti ir bačkos kėlimo varžybose, kuriose triumfavo AKKSC auklėtinis Matas Puodžiūnas, 40 kilogramų sveriančią statinę į viršų iškėlęs 20 kartų.

FOTO | FOTO 2

Sportininkai išmėgino jėgas ir sunkumų nešimo, šachmatų, SkiErg ir tarptautinėse šaškių varžybose.

 

Autorius:

Pasidalinkite