Anykščiuose duris atvėrė nauja sunkiaatlečiams skirta sporto salė (FOTO)

Šiuolaikinių sportinių rezultatų siekimas sunkiojoje atletikoje neįmanomas be optimalaus treniruočių proceso planavimo, treniruočių atributikos ir objektyvios treniruočių krūvių parametrų registracijos bei analizės.

Kokybiškos treniruotės, tinkamas fizinis pasiruošimas yra pagrindas siekiant aukštų rezultatų. Ilgą laiką Anykščiuose sunkiaatlečiams treniruočių sąlygos buvo netenkinančios, tačiau naujai įrengtoje treniruočių salėje atsiveria naujos galimybės.

„Bendradarbiaudami su Lietuvos sunkiosios atletikos federacija gavome inventoriaus už 22 000 eurų. Anykščių rajono savivaldybės lėšomis yra sutvarkyta ir paruošta treniruotėms salė, persirengimo bei dušo kambariai“, – kalbėjo Anykščių KKSC direktorius Žilvinas Ovsiukas.

Anykščių KKSC šiuo metu treniruojasi 21 meistriškumo ugdymo ir meistriškumo tobulinimo grupės sunkiaatletis. Šios sporto šakos tradicijos gilios, o pasiekimai svarūs tiek Lietuvoje, tiek  tarptautinėse varžybose.

2018 metais sunkiosios atletikos Anykščių KKSC komandos pasiekimai:

Lietuvos jaunių iki 15 metų čempionate komandinėje įskaitoje laimėjo 3 vietą iš 15

Lietuvos jaunių iki 17 metų čempionate komandinėje įskaitoje laimėjo 3 vietą iš 14

Lietuvos suaugusiųjų čempionate komandinėje įskaitoje laimėjo 3 iš  14

Taip pat B. Orlovas Europos jaunimo iki 17 metų čempionate Milane (Italija) iškovojo 9 vietą.

A. Šidiškis Europos čempionate Rumunijoje – 6.

„Sulaukėme ne vieno prašymo būtent dėl sunkiosios atletikos salės modernizacijos. Šiandien galime pasidžiaugti, kad nauja salė jau atidaryta ir pateisinanti sportininkų lūkesčius su nauja inventorizacija, įrengtais persirengimo ir dušo kambariais.

Labai smagu, kad galime įgyvendinti tokius prašymus ir prisidėti prie sportininkų aukštų pasiekimų“, – kalbėjo Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis.

         

anyksciai.lt info, akksc.lt foto

Autorius:

Pasidalinkite
error: