Anykščiuose apsilankė olimpinis bronzininkas E. Petrauskas (FOTO)

 

Šią vasarą Anykščiuose dažnai lankosi svarių pasiekimų olimpiadose ir kitose reikšmingose varžybose iškovoję sportininkai.

Ne išimtimi tapo ir paskutinė liepos mėnesio savaitė – Jono Biliūno gimnazijos stadione vaikams treniruotę surengė 2012–ųjų Londono olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas bokso rungtyje Evaldas Petrauskas.

FOTO

28–erių vilnietis perspektyviems sportininkams demonstravo kaip taisyklingai atlikti smūgius bei tinkamai judėti aikštėje.

„Kolega Mindaugas Mizgaitis Anykščiuose surengė sporto stovyklą ir kadangi mes bendradarbiaujame, jis pakvietė mane pravesti treniruotę ir supažindinti vaikus su boksu.

Žinoma, iš karto sutikau, nes tai – nauja patirtis.

Anykščiuose esu antrą kartą. Jau seniai pažįstu anykštėną imtynininką Ramūną Dagį, kuris buvo mano klasiokas ir kolega – mes abu augome tame pačiame sporto bendrabutyje.

Prieš keletą metų taip pat lankiausi Anykščiuse, nes buvau girdėjęs, kad čia – labai gražu.

Tuomet viskas labai patiko, o dabar su šeimyna toliau tęsime pažintį su kraštu“, – sakė E. Petrauskas, kuris pirmąjį rugpjūčio savaitgalį dalyvaus Kaune vyksiančiame „KOK Summer Edition“ turnyre ir bokso dvikovoje varžysis su Lukaszu Lekzycki. Teigiama, kad laimėjęs E. Petrauskas įgytų teisę kovoti dėl „International Fighting Group“ ir „Dream Boxing“ čempiono titulo.

„Numatyti keturi raundai po tris minutes, o man teko priešininkas iš Lenkijos. Po metų laiko, kuriuos praleidau be bokso, manau, kad bus sunkoka, bet aš padarysiu viską, ką sugebu geriausiai“, – teigė atletas.

Autorius:

Pasidalinkite