Anykščių sunkiaatlečiai užtikrintai pasirodė turnyre Klaipėdoje (FOTO)

Lapkričio 23 dieną Klaipėdoje vykusiame atskirų veiksmų sunkiosios atletikos čempionate net du Anykščių atstovai tapo Lietuvos suaugusiųjų čempionato nugalėtojais.

Tai – neseniai vykusio Pasaulio čempionato 11-os vietos laimėtojas Arnas Šidiškis ir Tomas Miškeliūnas, kuris prie šiemet anksčiau iškovoto Lietuvos jaunių titulo pridėjo ir Lietuvos suaugusiųjų čempiono vardą.

Įspūdingai dalyvavo jaunasis Edvinas Baklanovas. Jis šiais metais buvo laimėjęs jaunių iki 15 m. čempiono vardą, o dabar tarp suaugusiųjų užėmė trečią vietą.

Arnas Baklanovas dalyvavo didesnio svorio kategorijoje. Jis rovimo veiksme užėmė antrą vietą, stūmimo – trečią, o dvikovėje pasidabino bronzos medaliu.

Šių metų Europos jaunių 9-os vietos laimėtojas Benjaminas Orlovas kovodamas su vyresniais ir labiau patyrusiais priešininkais užėmė garbingą ketvirtą vietą.

Aukštą penktą vietą iškovojo Matas Puodžiūnas.

Anykščių komandą varžyboms ruošė treneriai Algirdas Ananka ir Gintarė Bražaitė.

„Beveik visi sportininkai pasiekė asmeninius rekordus. Pirmą kartą tarp suaugusiųjų varžėsi E.Baklanovas, stabilius rezultatus pademonstravo T.Miškeliūnas, pagirtinai pasirodė B.Orlovas bei kiti sportininkai, – džiaugėsi treneris A.Ananka. – Dabar ruošimės Anykščių taurės turnyrui, kuriame tikimės taip pat gerų rezultatų.”