Anykščių rajono seniūnijų žaidynėse triumfavo Troškūnų atstovai (FOTO)

Šeštadienį Anykščiuose vyko tradicinės rajono seniūnijų žaidynės, kuriose geriausią rezultatą užfiksavo Troškūnų sportininkai, bendroje įskaitoje iškovoję pirmąją vietą.

FOTO

Jono Biliūno gimnazijos stadione dalyvius sveikino rajono meras Sigutis Obelevičius, Seimo narys Sergėjus Jovaiša ir AKKSC direktorius Žilvinas Ovsiukas.

ŽAIDYNIŲ REZULTATAI

Sportininkai varžėsi tinklinio, svarsčių kilnojimo, šaškių, šachmatų, krepšinio 3×3, smiginio, futbolo ir stalo teniso rungtyse.

Žaidynes vainikavo seniūnų trikovės varžybos – vadovams reikėjo ne tik pademonstruoti taiklumą, realizuojant krepšinio baudų metimus, bet ir stadione surasti vokus, su klausimais apie Anykščius, bei kuo greičiau į juos atsakyti.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog pirmoji vieta atiteko Troškūnų sportininkams, kurie nukarūnavo pastaraisiais sezonais dominavusius Anykščių atletus.

Antri liko Kavarsko atstovai, trečioji vieta atiteko Anykščių sporto entuziastams.

Ketvirtą vietą užėmė Skiemonių seniūnija, penktą-šeštą vietas pasidalino Traupio ir Kurklių seniūnijos, svėdasiškiams atiteko septintoji, Debeikių ir Viešintos seniūnijos pasidalino aštuntą-devintą vietas, dešimti liko Andrioniškio sportininkai.

Projektas iš dalies finansuojamas Anykščių r. savivaldybės lėšomis.

akksc.lt

Autorius:

Pasidalinkite