Anykščių raj. 3×3 krepšinio čempionatas startavo „Taurus“ pergalėmis (FOTO)

 

Šeštadienį Kavarske buvo sužaistas pirmasis Anykščių rajono 3×3 krepšinio čempionato turas.

FOTO

Pirmenybės sulaukė nemenko susidomėjimo, o daugiausiai sportininkų užsiregistravo į suaugusiųjų grupę, kur komandos buvo suskirstytos į A ir B pogrupius.

A grupėje sėkmingiausiai žaidė „Taifūno“ ekipa, kuri užėmė pirmą vietą ir sau už nugaros paliko „Teradentos“, „Vilkų“, „Mersedes“, „Spiningo“ ir „Pienionių“ komandas.

B grupėje visus varžovus įveikė „Taurus“ – vilniečiai aplenkė „Kavarską“, „Dviraciudalys.lt“, „Traupį“ ir „Kavarsko malūnus“.

Pusfinaliuose vyko reto atkaklumo rungtynės – „Taifūnas“  (G.Šniaukštas, T.Jodelis, E. Sriubas ir L.Širmenis) išplėšė pratęsimą prieš „Kavarską“ (T.Urbonas, M.Sausaitis, V.Peleckas, T.Laurinavičius), tačiau aikštės šeimininkai pademonstravo valią ir prasibrovė į finalą.

Kitame pusfinalyje „Taurus“ nukovė „Pienionis“ (D.Ragalskas, P.Orda ir E.Skapas) ekipą. Grumtynėse dėl bronzos medalių Tautvydo Jodelio vedama „Taifūno“ komanda atsitiesė po apmaudžios nesėkmės ir įveikė „mėlynuosius“.

Išmušus finalo laikui paaiškėjo, kad alinančiame krepšinio maratone daugiau jėgų išsaugojo „Taurus“ komanda (M. Bielinskas, R. Jozonis, V. Piskariov ir M.Bareišis), kuri nugalėjo kavarskiečius ir laimėjo aukso medalius.

Jaunimo, moterų ir senjorų grupėse apdovanojimai buvo įteikti Kavarsko ir Kupiškio sportininkams.

„Sveikiname visus dalyvius, jūs visi jau esate laimėtojai. Anykščių kūno kultūros ir sporto centras taip pat dėkoja Kavarsko seniūnei Šarūnei Kalibataitei, centrinės seniūnaitijos seniūnaičiui Algirdui Gansiniauskui už įsteigtus prizus“, – sakė AKKSC direktorius Arvydas Krikščiūnas.

Autorius:

Pasidalinkite