Anykščių raiteliai dalyvavo rudens šventėje Vilniuje (FOTO)

Šeštadienį, rugsėjo 12 dieną, Anykščių kūno kultūros ir sporto centro bei sporto klubų „Origonas“, „Balansas“ bei „Senųjų Kalvelių ūkio žirgai“ raiteliai dalyvavo Vilniaus rajone, Bendoriuose, surengtose konkūrų varžybose.

Turnyre dalyvavo raiteliai iš daugelio Lietuvos miestų, o jų skaičius konkūruose siekė šimtą.

Pirmajame  konkūre „Kuo tiksliau atjoti į laiko normą“ dalyvavo Rusnė Urbutytė (AKKSC, „Origonas“), Amelija Dapkutė (AKKSC, „Origonas“) bei Agnė Radzvilavičiūtė („Origonas“). Visos raitelės pasirodė puikiai  ir gavo apdovanojimus.

Antrajame „Dviejų fazių“ konkūre iki 80 cm dalyvavo per 100 raitelių. Ema Goštautaitė („Origonas“) iškovojo II vietą, Adrija Braknytė (AKKSC, „Origonas“) užėmė V vietą.

Rokas Opulskis (AKKSC, „Senųjų Kalvelių ūkio žirgai“), Šarūnas Karaliūnas (AKKSC „Balansas“), Ugnė Inčiūraitė („Balansas“) Jorilė Petrauskaitė (AKKSC, „Origonas“), Paulius Uogela (AKKSC, „Origonas“) konkūrinėje aikštėje pasirodė užtikrintai.

Trečiajame konkūre „Akumuliatorius su džokeriu“ rungėsi per 60 dalyvių. Pirmąją vietą iškovojo Jorilė Petrauskaitė (AKKSC, „Origonas“). Puikiai pasirodė Šarūnas Karaliūnas ( AKKSC, „Balansas“), kuris iškovojo garbingą XII vietą ir tapo šio konkūro prizininku.

Visi kiti konkūre startavę raiteliai Adrija Braknytė, Paulius Uogela, Ema Goštautaitė, Ieva Uogelaitė pasirodė gerai ir parsivežė varžybinės patirties.