Anykščių „Puntuko bėgime“ – rekordinis dalyvių skaičius (FOTO, VIDEO)

Tarptautinę darbo dieną anykštėnai ir miesto svečiai paminėjo ypatingai. Gausi sportininkų minia dalyvavo seniausiame Lietuvoje, jau 55-tąjį kartą vykstančiame bėgime „Anykščiai – Puntuko akmuo – Anykščiai”.

Sporto šventės dalyviai sumušė rekordą – per 200 bėgikų apibėgo Puntuką.

FOTO

Kaip teigė šventės organizatorius, Anykščių kūno kultūros ir sporto centro vadovas Žilvinas Ovsiukas, tai bėgimas, kuris suvienijo jaunus ir senus.

„Džiaugiamės matydami tokį gausų būrį sportui ir sveikam gyvenimo būdui atsidavusių žmonių. Šiandieną trasas Anykščių šilelyje išbandė ir saugusieji, ir vaikai. Be to, pasipuošę išskirtinėmis aprangomis sudalyvavo ne viena komanda. Joms šiais metais buvo skiriamas išskirtinis dėmesys.

Kiekvienais metais taip laisvalaikį praleisti pasiryžusių vis daugiau. Viliamės, jog ši tendencija ir toliau bus matoma. Šįmet, kaip žinia, sumušėme rekordą. Tikimės, jog kitąmet jį pavyks pagerinti“, – dėstė Ž. Ovsiukas.

527 dalyviai iš įvairių Lietuvos miestų varžėsi 3 km, 6 km ir 11 km distancijose, atskirose amžiaus grupėse, pasakojo Ž. Ovsiukas.

Tarp jų seniausias ir jauniausias bėgikas bei kiti garbūs svečiai.

„Tarp bėgančiųjų buvo galima išvysti jauniausią ir seniausią dalyvius. Vienas jų – 79-erių metų vilnietis. Jauniausiajam sportininkui – vieneri. Startą dalyviams nurodė triatlonininkas, Baltijos jūrą perplaukęs „geležinis žmogus” Vidmantas Urbonas.

Manome, jog tai įkvėpė bėgikus siekti asmeninių rekordų, paskatino įveikti save ir iš savęs „išspausti” geriausią, normą rezultatą”, – teigė organizatorius.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti puikiais rėmėjų įsteigtais prizais. Visiems, kurie pasiekė finišą, buvo įteikti atminimo medaliai.

Bėgimo rezultatus galite peržiūrėti čia.

Anykščių KKSC dėkoja rėmėjams ir partneriams: Anykščių rajono savivaldybei, LTOK, bendrovėms „Dviračių dalys”, „Techasui“, „Adikopui“, kavinei„Coffee Hill“, SPA Vilnius, „Teradenta“, „Ažuožerių sultims“, „Wakepond“, Lietuvos šaulių sąjungai, „Cosmos-Paukščių takui“, „Petro Ofsetui“, „Maistui Sportui“, „We Cut“, L.ir S.Didžiulių viešajai bibliotekai, „Motor Sportui“, „Kalitos Kalnui“, kavinei „Juna“, „Husqvarna“, „Nykščiams“, „Šileliui“, baseinui „Bangeniui“, Utenos apskrities Anykščių rajono policijos skyriui, „Gamtos pilnatvei“ ir kavinei „Pirmam daigui“.

Autorius: Administrator

Pasidalinkite