Anykščių KKSC slidininkai išvyksta ruoštis EJOF žaidynėms

Vasario 9–16 d. Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina) vyks Europos jaunimo žiemos olimpinis festivalis (EJOF).

Tikimasi, kad Lietuvai Sarajeve atstovaus 13 sportininkų: biatlonininkai, slidininkai, kalnų slidininkai, dailiojo čiuožimo, greitojo čiuožimo trumpuoju taku atstovai ir snieglentininkas. Tikslus atletų skaičius ir konkrečios pavardės paaiškės sausio viduryje.

Tarp pretendentų ir Anykščių KKSC slidininkai, kuriuos treniruoja Algis Drūsys.

„Vasario 9-16 dienomis vyks Europos jaunimo olimpinis festivalis, kuris yra surengiamas kas dvejus metus. Į žaidynes realiai pretenduoja trys AKKSC sportininkai: Edvinas Šimonutis, Fausta Repečkaitė ir Irmantas Žilinskas. Viskas spręsis atrankinėse varžybose.

Į treniruočių stovyklą Ukrainoje važiuos šie kandidatai, taip pat ir du vilniečiai, vienas ignalinietis. Užsiėmimai vyks tris savaites iki Kalėdų.

EJOF festivalį organizuoja Europos olimpinis komitetas. Tai tarsi Senojo žemyno jaunimo mini žiemos olimpiada. Čia skiriamas dėmesys perspektyviems atletams, kurie ateityje gali išaugti į tikrus olimpiečius. Tai – labai geros ir rimtos jaunimui varžybos, išsiskiriančios gera organizacija ir saugumu.

EJOF festivalis – pirmas žingsnis link žiemos olimpinių žaidynių. O kitais metais dar vyks pasaulio jaunimo olimpiada”, – kalbėjo A.Drūsys.

akksc.lt

Autorius:

Pasidalinkite
error: