Anykščių KKSC krepšininkės žaidė trečiąsias rungtynes MKL lygoje

Jaunosios Anykščių KKSC krepšininkės sužaidė trečiąsias šio sezono MKL lygos rungtynes.

Jaunučių U-16 čempionate mūsų miesto atstovės svečiuose po atkaklios kovos 71:83 nusileido Kėdainių ekipai.

Tai buvo pirmoji anykštėnių nesėkmė pirmenybėse – prieš tai Rūtos Meliūnienės auklėtinės du sykius buvo nugalėjusios varžoves.

„Likus žaisti tris minutes ketvirtajame kėlinyje rezultatas dar buvo lygus, tačiau tuomet kelis kartus iš eilės nepasisekė rezultatyviai užbaigti atakų.

Dėkoju visoms savo žaidėjoms, kurios pasižymėjo kovingumu. Merginoms teko žaisti didelėje salėje, tai buvo dar vienas iššūkis“, – sakė trenerė.

Anykščių KKSC daugiausia taškų pelnė: U. Steponėnaitė (18), S. Esmantaitė (16)., S. Drevinskaitė (17), G.Bekintytė (11).