AKKSC sunkiaatlečiai džiaugėsi prizinėmis vietomis (FOTO)

Praėjusį savaitgalį Panevėžyje vyko Lietuvos regiono sunkiosios atletikos čempionatas. Šiose varžybose rungėsi 8 komandos.

Anykščių sunkiaatlečiai pasirodė puikiai – visi grižo su medaliais, o kai kurie džiaugėsi net dviem apdovanojimais.

Čempionais tapo: Tomas Miškeliūnas sv. kt. 61 kg (išrovė 75 kg, išstūmė 90 kg), Arnas Baklanovas sv. kt. 67 kg (80-100 kg), Benjaminas Orlovas sv. kt. 102 kg (110-140 kg).

Antrą vietą užėmė Povilas Juodviršis sv. kt. 73 kg (60-75 kg).

Trečiąsias vietas užėmė Gustas Pumputis sv. kt. 73 kg (53-70 kg) ir Rytis Meištas sv. kt. 96 kg (80-100 kg).

Patys jauniausi AKKSC sunkiaatlečiai Faustas Anglickas sv. kt. 61 kg (36-45 kg) ir pirmą kartą varžybose dalyvavęs Kastis Lapinskas sv. kt. 61 kg (30-35 kg) buvo paskatinti toliau stengtis bei sulaukė atminimo medalių.

Pats sunkiausias Anykščių KKSC atletas Modestas Plekavičius sv. kt. +109 kg (70-75 kg) užėmė 4-tą vietą, bet pagal surinktus Sinklerio taškus sugebėjo iškovoti medalį.

Taip pat pagal Sinklerio taškus medalius gavo P.Juodviršis, G.Pumputis, R.Meištas. Į stipriausių 10-ką pagal Sinklerio taškus pateko B.Orlovas (4 vt.), T.Miškeliūnas (6 vt.) ir A.Baklanovas (7 vt.).