AKKSC plaukikės džiaugėsi medaliais

Gegužės 29 dieną Ignalinoje pirmą kartą istorijoje buvo surengtos regionų taurės plaukimo varžybos.

Dėl medalių grūmėsi talentingi sportininkai iš 13 mažųjų Lietuvos miestų, o Anykščių KKSC komanda pasižymėjo prizinėmis vietomis

Andželika Zlatkutė 200 m laisvuoju stiliumi distancijoje džiaugėsi aukso medaliu, Laura Matiukaitė 100 m peteliške plaukime laimėjo antrą, o Monika Burneikaitė – trečią vietą.

Viltė Morkūnaitė 100 m plaukime krūtine iškovojo bronzos medalį, Austėja Pupelytė lipo laipteliu aukščiau.

Edvino Apčinikovo treniruojamos jaunosios plaukikės 4×100 kombinuotoje estafetėje laimėjo sidabrą.

“Patys jauniausi plaukikai varžėsi su 2-3 metais vyresniais vaikais ir medalių neiškovojo, bet gerino savo asmeninius rezultatus”, – sakė E. Apčinikovas.