AKKSC plaukikas J.Bačkulis iškovojo du medalius

Anykščių KKSC plaukikas Julius Bačkulis užtikrintai pasirodė Estijoje vykusiame Baltijos šalių čempionate.

Lietuvos suaugusių rinktinei atstovavęs anykštėnas iškovojo bronzos medalį 50 m laisvu stiliumi plaukime, 100 m laisvu stiliumi plaukime užėmė 4 vietą ir pateko į 50 m peteliške finalą.

Puikią sportinę formą demonstravęs talentas su Lietuvos komanda 4×100 laisvu stiliumi plaukime taip pat iškovojo sidabro medalį.

“Julius pagerino visus asmeninius rekordus. Manau, tai nulėmė atsiradusi papildoma motyvacija, kurią suteikė mūsų pokalbis”, – sakė treneris Redas Pivoriūnas.

“Pernai J.Bačkuliui nedaug trūko, kad patektų į Europos čempionatą, o pasisekus šiemet, atsirado ir didesnis noras.

Dabar ruošimės Lietuvos čempionatui, kuris balandžio mėnesio pabaigoje bus surengtas Kaune”, – kalbėjo R.Pivoriūnas.