A. Šalnos biatlono varžybose – puikus anykštėnų pasirodymas

Savaitgalį Nemenčinėje vyko olimpinio čempiono A. Šalnos biatlono taurės varžybos.

Sprinto varžybose jaunių (18–19 m.) grupėje nugalėtoju tapo Domas Jankauskas, trečiąją vietą užėmė Kristupas Karčemarskas.

D. Jankauskas taip pat šventė pergalę ir individualioje rungtyje, trečias finišavo L. Žukauskas.

Jaunių (16-17 m.) grupėje nugalėtojais tapo Mikas Vildžiūnas ir Viktorija Kapancova. Šie du sportininkai nepralenkiami buvo ir kitą dieną vykusioje individualioje rungtyje.

***

Lenkijoje baigėsi Europos biatlono čempionatas, kuriame Lietuvai atstovavo ir trys anykštėnai: Vytautas Strolia, Lukas Jakeliūnas ir Linas Banys.

Varžybose startavo 140 sportininkų.

10 km sprinto rungtyje V. Strolia finišavo 27–tas, o Linas Banys 5–1as ir abu jie pateko į persekiojimo rugntį.

Persekiojimo rungtyje abu anykštėnai taikliai šaudė ir pagerino savo rezultatus: Linas finišavo 44–as, o Vytautas 9–as.

Puikiu rezultatu pradžiugino Lietuvos komanda mišrių estafečių lenktynėse, kuriose paskutiniu etapu šliuožė V. Strolia.

Tarp 22 komandų lietuviai finišavo 4–i ir jiems pritrūko tik 10 sekundžių iki bronzos medalių.