Šeimų biatlono varžybose jėgas išmėgino ir V. Strolia (FOTO)
Bir01

Šeimų biatlono varžybose jėgas išmėgino ir V. Strolia (FOTO)

  Šeštadienį J. Biliūno gimnazijos stadione buvo surengtos šeimų lazerinio biatlono varžybos. Šįkart varžyboms išskirtinumo suteikė olimpiečio Vytauto Strolios ir ignaliniečių komandos dalyvavimas. FOTO Iš viso susirinko penkiolika komandų, kurios rungtyniavo trijose grupėse. Vyriausių grupėje nugalėjo su sūnėnu startavęs V. Strolia. Antra finišavo Miko Vildžiūno komanda, trečia buvo Juozo Augustinavičiaus ekipa. Vaikų grupėje, kur rungtyniavo daugiausia dalyvių, nugalėtojais tapo svečiai iš Ignalinos – Gasparavičiai. Antra buvo Paštukų komanda, trečia – Augustės Benkunskaitės su mama ekipa. Jaunių grupėje nugalėjo Pranciškaus Perkausko komanda, antra buvo Žiedės Gurskutės ekipa, trečia liko Majaus ir Perlos Šimulionių komanda....

Skaityti daugiau