Baigėsi Anykščių rajono salės futbolo čempionato pirmasis ratas

Praėjusį savaitgalį sužaistos dar dvejos salės futbolo čempionato rungtynės.

Pirmajame susitikime kovojo “Penkiasdešimt” ir “Veteranai”. Iki šiol dar nei vienos pergalės nepelnę “Penkiasdešimt” nuo pirmųjų minučių rodė puikų žaidimą ir kėlinį baigė rezultatu 6:0.

“Veteranai”, kaip ir praėjusiame ture, sėkmingiau sužaidė antrąjį kėlinį, ir šį kartą laimėjo jį rezultatu 2:1. Tačiau bendras rungtynių rezultatas yra 7:2, pirmąją pergalę ir 3 taškus turnyrinėje lentelėje pelnė komanda “Penkiasdešimt”.

Antrose rungtynėse susitiko iki šiol pralaimėjimo nepatyrę “Šiandien plotas” ir nei vienos pergalės dar nepelnę “Ramybė – strėlės” komandos. “Šiandien plotas” pradžia buvo sėkminga ir komanda iškart atitrūko rezultatu 3:0, bet įpusėjus pirmajam kėliniui “Ramybė-strėlės” sėkmingai atakuoja varžovų vartus ir švelnina rezultatą 3:2.

Po ilgosios pertraukos rezultatas buvo lygus, tačiau “Šiandien plotas” pelno dar 5 įvarčius ir nepalieka vilčių varžovams juos pasivyti.

Galutinis rungtynių rezultatas – 8:4, “Šiandien plotas” švenčia pergalę ir įsitvirtina turnyrinės lentelės viršuje.