Sunkiosios atletikos čempionate – sėkmingas anykštėnų pasirodymas (FOTO, VIDEO)

Lapkričio 10 dieną Klaipėdoje vyko Lietuvos sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionatas.

Jame varžėsi būrys talentingų sunkiaatlečių iš Telšių, Anykščių, Marijampolės, Vilniaus bei kitų šalies miestų.

Anykštėnas Augustas Praspaliauskas svorio kategorijoje iki 56 kg rovime užėmė 3 vietą, o stūmime jam nepasisekė ir sportininkas liko be medalio.

Svorio kat. iki 62 kg Tomas Miškeliūnas išrovęs 75 kg ir išstūmęs 100 kg tapo čempionu (rovime, stūmime bei dvikovėje).

Toje pačioje sv. kat. Arnas Baklanovas rovime liko trečias, o stūmime – antras (išrovė 69 kg, išstūmė 89 kg).

Mindaugas Janulis sv. kt. iki 94 kg rovime ir stūmime liko antras.

Arnas Šidiškis (Anykščiai-Klaipėda, treneriai A. Ananka, B. Vyšniauskas) sv. kt. virš 105 kg rovime liko trečias, bet stūmime iškovojo pirmą vietą, o dvikovėje tapo čempionu (išrovė 150 kg, išstūmė 192 kg).

Anykščių treneris Algirdas Ananka taip pat neliko be apdovanojimų.

Nuo 5:10 min galite stebeti Arno svorio kategorijos varžybas: 5:46 min. Arnas išrove 150 kg, 6:35 min. išrove 192 kg.