Panevėžio m. sunkiosios atletikos čempionate anykštėnai iškovojo devynis medalius

Untitled-7Šeštadienį, lapkričio 15 d. vyko atviras Panevėžio miesto sunkiosios atletikos čempionatas, kuriame varžėsi  Anykščių, Panevėžio, Rokiškio, Šiaulių, Telšių ir Marijampolės sunkiaatlečiai.

Pirmenybių dalyviai jėgas išbandė dešimtyje svorio kategorijų. Lengviausia kategorija buvo iki 45 kilogramų, o sunkiausia – +105 kilogramai.

Atskiroje merginų grupėje Agnė Kavaliauskaitė iškovojo antrąją vietą ir pagerino savo asmeninį rezultatą.

Svorio kategorijoje iki 45 kilogramų anykštėnai iškovojo du medalius. Aukso medalis atiteko  Ramūnui Skapui,  sidabro – Mindaugui Diliui.

Svorio kategorijoje iki 50 kg. čempiono vardą iškovojo ir savo asmeninį rezultatą pagerino Tomas Miškeliūnas, antrąją vietą laimėjo Mantas Burneika.

Svorio kategorijoje iki 56 kg. sidabro medalis atiteko Mindaugui Lapinskui.

Svorio kategorijoje iki 77 kilogramų Žygimantas Silevičius užėmė trečią vietą.