Paaiškėjo „Aukštaitijos taurės 2016” konkūrų varžybų nugalėtojai (FOTO)

17177Rugsėjo 17 dieną Niūronių hipodrome vyko “Aukštaitijos taurė 2016” konkūrų varžybos, kurias organizavo sporto klubas Vilartas bei Anykščių kūno kultūros ir sporto centras. Buvo vykdomi penki konkūrai ir valdymo rungtis.

Pirmajame atviros klasės greičio konkūre, kur kliūčių aukštis siekė iki 60 cm nugalėtojais tapo Karolina Jurėnaitė su žirgu Orijonas, antrąją vietą užėmė Augustė Baužaitė su žirgu Menson, trečiąją – Karolina Kazlauksiatė su žirgu Ecvador, ketvirtąją – Arnas Andriuškevičius su žirgu Breikas, o penktąją – Gabija Barštytė su žirgu Meri.

Antrajame atviros klasės dviejų fazių konkūre, kur kliūčių aukštis siekė iki 90 cm nugalėtojais tapo Arūnas Snarskas su žirgu Regbis, antroji vieta atiteko Vaidai Bataitienei su žirgu Mūranas, trečioji – Gretai Vaitkevičienei su žirgu Vilonas, ketvirtoji – Augustei Bauraitei su žirgu Valeri MG, penktoji – Karolinai Kazlauskaitei su žirgu Ecvador.

Trečiajame akumuliatoriaus su Jokeriu konkūre, kur kliūčių aukštis siekė iki 105 cm jaunučių įskaitos nugalėtojais tapo Gabrielė Baužaitė su žirgu Savana, antroji vieta atiteko Austėjai Žilinskaitei su žirgu Saulė, trečioji – Gintarei Janušaitei su žirgu Žygis. Atviros klasės įskaitos nugalėtojais tapo Mindaugas Bacevičius su žirgu Nonita, antrąją vietą užėmė Jonas Bacevčius su žirgu Con amber, trečiąją – Augustė Bauraitė su žirgu Valeri MG.

Ketvirtajame Šetlando poni žirgų konkūre, kur kliūčių aukštis siekia iki 40 cm bei varžosi raiteliukai iki 12 metų pirmąją vietą iškovojo Viltė Kazlauskaitė su žirgeliu Quatro, antroji vieta atiteko Augustei Baužaitei su žirgeliu Čikis, trečioji – Miglei Kazlauskaitei su žirgeliu Bravo, o ketvirtoji – Augustei Kuzmickaitei su žirgeliu Dusia.

Pagrindinio Aukštaitijos taurės konkūre nugalėtoju tapo Jonas Bacevičius su žirgu Con amber, antroji vieta atiteko Linui Uogelai su žirgu Jalta, o trečioji – Austėjai Žilinskaitei su žirgu Saulė.

Be visų konkūrų buvo vykdoma ir valdymo rungtis, kurioje dalyvavo Rokas Opulskis su žirgu Opalas, Ieva Opulskytė su žirgu Mėta bei Adrija Braknytė su žirgu Mėta. Visi trys raiteliai puikiai pasirodė ir be priekaištų įveikė maršrutą.

[Best_Wordpress_Gallery id=”6″ gal_title=”Paaiškėjo „Aukštaitijos taurės 2016” konkūrų varžybų nugalėtojai”]