Niūronyse varžėsi virš tūkstančio dviratininkų

Untitled-11Rugsėjo 27 dieną Niūronyse vyko Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės V etapas, į kurį susirinko virš tūkstančio dviratininkų.

Šiame būryje startavo ir 47 anykštėnai. Be ,,Vėtrungė-dviraciudalys.lt” komandos narių, kurie startavo visuose penkiuose etapuose, savo komandą subūrė ir Anykščių vaikų lopšelis – darželis „Spindulėlis”.

Darželinukų tarpe, 1 km. nuotolyje, iš anykštėnų geriausiai pasirodė Laurynas Kapancovas užėmęs 7 vietą.

Mergaičių tarpe Mingailė Medžiuolytė užėmė ketvirtą vietą. Pradinukų grupėje, mergaičių tarpe Džemilė Šaltenytė finišavo aštunta. Pagrindiniame maratone startavo 33 anykštėnai, keturi iš jų elito grupėje įveikė 65 km.

Geriausiai čia pasirodė Titas Jankauskas. 44 km. nuotolyje geriausiai iš anykštėnų pasirodė Marijus Rindzevičius tarp 480 finišavusių dalyvių užėmęs 24 vietą. 23 km. nuotolyje Lukas Žukauskas , vaikų iki 13 metų grupėje ,užėmė ketvirtą vietą, absoliučiai buvo 18 tarp 190 dalyvių.

Susumavus komandinius rezultatus ,,Vėtrungė-dviraciudalys.lt” tarp 12 registruotų komandų užėmė 7 vietą.

Beje, tai vienintelė komanda suburta ne iš didmiesčio dviratininkų, o iš rajono.

Anykščių maratoną rėmė: Anykščių rajono savivaldybė, UAB Imenza, Anykščių šaulių kuopa, gėlių salonas ,,Orchidėja”, gėlių parduotuvė ,,Boružė”, VŠĮ Anykščių savivaldybės ligoninė, Anykščių rajono ugniagesių tarnyba, pramogų ir sporto kompleksas ,,Kalita”.