J.Biliūno gimnazijos aikštyne vyko mokinių pavasario kroso estafečių varžybos (FOTO)

41Gegužės 20 dieną Jono Biliūno gimnazijos aikštyne vyko Anykščių rajono pradinių klasių mokinių pavasario kroso estafečių varžybos.

Į starto vietą stojo aštuonios komandos –  po 4 mergaites ir 4 berniukus kiekvienoje. Bėgikams reikėjo įveikti 300 m. nuotolį. 1-2 klasių mergaičių grupėje kova vyko tarp Antano Baranausko pagrindinės mokyklos komandos ir Antano Vienuolio progimnazijos komandos.

Čempionių vardus iškovojo baranauskietės: Inesa Marcinkevičiūtė, Žydrūnė Kepelinskaitė, Kamilė Pušečkinaitė, Gabija Tylaitė.

Antroje vietoje liko Antano Vienuolio progimnazijos mergaičių komanda: Kotryna Svirkaitė, Airūnė Marganavičiūtė, Ginta Parachonkaitė, Ieva Žarskutė. 1-2 klasių berniukų grupėje nuo starto pradžios į priekį įsiveržė Antano Baranausko pagrindinės mokyklos sportininkai, tačiau iškovoti nugalėtojų titulo nepavyko.

Paskutiniame užbėgime vienuoliečiai įsiveržė į priekį ir iškovojo čempionų vardus: Arnas Stimbirys, Rokas Opulskis, Donatas Mažeika, Armantas Gilius. Antra vieta atiteko Antano Baranausko pagrindinės mokyklos berniukų komandai, kuriai atstovavo:  Matas Simonavičius, Edvinas Babelis, Matas Gražys, Ugnius Liulys.Kova virė ir 3-4 klasių mergaičių grupėje.

Čia greitesnės buvo ir nugalėtojomis tapo Antano Baranausko pagrindinės mokyklos sportininkės: Gabija Šinkūnaitė, Evelina Krištaponytė, Renata Krasauskaitė, Andželika Zlatkutė. Antrą vietą užėmė  Antano Vienuolio progimnazijos komanda: Viltė Morkūnaitė, Margarita Zuzevičiūtė, Urtė Stumbrytė, Emilė Stankevičiūtė.

3-4 klasių berniukų grupėje nugalėtojų taurę iškovojo Antano Baranausko pagrindinės mokyklos mokiniai: Nedas Vinikas, Karolis Žutautas, Armandas Doluchanovas, Gražvydas Mackevičius. Antroje vietoje liko Antano Vienuolio progimnazijos komandos sportininkai: Tadas Bieliūnas, Kasparas Zelevas, Kornelijus Zelevas, Kipras Gvozdas.

Geriausius rezultatus pasiekė:

1-2 klasių mergaitės:

Inesa Marcinkevičiūtė, Žydrūnė Kepelinskaitė, Ieva Žarskutė (rezultatas 1,13 min.)

1-2 klasių greičiausias berniukas Armantas Gilius (rezultatas 1,09 min.)

3-4 klasių greičiausios mergaitės: Gabija Šinkūnaitė ir Andželika Zlatkutė (rezultatas 1,02 min.)

3-4 klasių greičiausias berniukas Gražvydas Mackevičius (rezultatas 1:00 min.)