G.Titeniui nepasisekė patekti į trečiąjį finalą Kazanėje

Untitled-1Kazanėje 2015 metų pasaulio plaukimo čempionate Giedriui Titeniui nepavyko patekti į trečiąjį finalą. 26-erių metų anykštėnas 200 m plaukimo krūtine pusfinalyje užtruko 2:10,45 min. ir savo plaukime liko penktas. Pirmus 150 metrų jis buvo lyderis ir lenkė pasaulio rekordo grafiką, tačiau paskutiniems 50 m jėgų kiek pritrūko.

Lietuvis liko vienuoliktas tarp šešiolikos pusfinalio dalyvių.

Atrankos varžybose anykštėnas nuotolį įveikė per 2:11,11 min. ir buvo šešioliktas tarp 52 dalyvių.

Lietuviui priklauso šios rungties Lietuvos rekordas – 2:07,80 min.

G.Titenis Kazanėje dalyvavo dvejuose finaluose. 26 metų anykštėnas pirmadienį kovojo dėl medalio 100 m plaukimo krūtine varžybose, bet užėmė šeštąją vietą, nors likus 15 metrų dar buvo trečias.

Trečiadienį G.Titenis varžėsi dėl 50 m plaukimo krūtine medalio. Distanciją jis įveikė per 27,23 sek. ir penktąją vietą pasidalijo su slovėnu Damiru Dugonjičiumi.