G.Titenis iškovojo bronzos medalį!

Untitled-10Londone vykstančiame Europos plaukimo čempionate pirmąjį medalį Lietuvai iškovojo Giedrius Titenis.

Lietuvos plaukikas pasipuošė bronza.

26-erių metų anykštėnas vyrų 100 metrų krūtine finale nuotolį įveikė per 1:00,10 min. ir pelnė bronzos medalį.

Europos čempionu tapo britas Adamas Peaty, distanciją įveikęs per 58,36 sek. Kitas britas, Rossas Murdochas (59,73) iškovojo sidabrą.

„Vakar buvo geriau. Šiandien su treneriu pasitarėme, kad reikia greičiau pradėti. Taip ir padariau, bet buvo sunku grįžti. Reiškia, kad dar nesu tokios geros formos. Mano konkurentai tikrai gerai pasirodė. Jie plaukia namuose, o aš iškart po jų atplaukiau. Tikiuosi, Rio bus dar geriau“, – po finišo 15min kalbėjo G.Titenis.

Pusfinalyje Lietuvos plaukikas finišavo per 59,99 sek., antrajame plaukime užėmė antrąją vietą ir užtikrintai žengė į finalą.

Šios rungties G.Titeniui priklausantis Lietuvos rekordas yra 58,96 sek.

Prieš dvejus metus vykusiame Europos čempionate G.Titenis šioje rungtyje taip pat iškovojo bronzą.