B.Vitkūnas: “L.Banys dar kartą įrodė, kad yra šios grupės lyderis”

AKKSC auklėtiniai parodė savo meistriškumą šalies biatlono čempionate Ignalinoje, kur iškovojo kelias prizines vietas.

“Dvi dienas vykusiose varžybose buvo rungtyniaujama riedučiais. Pirmąją dieną vyko sprinto varžybos. 10 km vyrų grupėje trečias finišavo Vytautas Strolia.

Jaunių ir jaunučių berniukų grupėsevisose distancijose anykštėnai tapo nugalėtojais. 7,5 km nuotolyje Linas Banys dar kartą įrodė, kad yra šios grupės lyderis, Gytis Mikoliūnas nugalėjo 6 km nuotolyje, o Lukas Žukauskas tapo jaunučių nugalėtoju 5 km nuotolyje“, – pasakojo treneris Bronius Vitkūnas.

“Mergaičių grupėje anykštėnės finišavo ketvirtos. Laima Banaitytė 6 km nuotolyje jaunių grupėje, o Viktorija Kapancova jaunučių tarpe 4 km nuotolyje.

Antrą varžybų dieną vyko persekiojimo lenktynės. Linas Banys ir Gytis Mikoliūnas dar kartą įrodė, kad šiuo metu yra stipriausi ir tapo nugalėtojais.

Lukas Žukauskas užėmė antrąją vietą. Laima Banaitytė jaunių grupėje iš ketvirtos vietos pakylo į trečią. Viktorija Kapancova finišavo ketvirta”, – sakė B.Vitkūnas.