Anykštėnai nenuvylė sunkiosios atletikos „Aukštaitijos“ varžybose

0331Gegužės 16 d. Anykščiuose vyko Lietuvos jaunučių sporto žaidynių  sunkiosios atletikos „Aukštaitijos“  zoninės varžybos, kuriose varžėsi sportininkai iš Rokiškio, Panevėžio ir Anykščių.

Varžybose sėkmingai pasirodė Anykščių sportininkai. Čempionų vardus iškovojo: Mindaugas Dilys svorio kategorijoje iki 34 kg,  Gytis Klimanskas svorio kategorijoje iki 38 kg, Mindaugas Lapinskas svorio kategorijoje iki 46 kg, Rytis Meištas svorio kategorijoje iki 70 kg.  Svorio kategorijoje iki 42 kg net trys anykštėnai stojo ant apdovanojimų pakilos –  Lukas Statauskas užėmė trečiąją vietą,  Ramūnas Skapas iškovojo antrąją vietą ir nugalėtoju tapo Tomas Miškeliūnas. Nors prizinių vietų neiškovojo, tačiau savo jėgas patikrino Dominykas Bernatonis, Raimundas Ražanskas, Egidijus Grybas ir Matas Puodžiūnas.

Lietuvos jaunučių sporto žaidynių finalinės varžybos vyks birželio 13-14 dienomis Klaipėdoje. Linkime sportininkams sėkmės ruošiantis finaliniam etapui.