Anykštėnai iškovojo tris apdovanojimus Latvijoje

biatlonasVasario 28 – kovo 2 dienomis Madonoje vyko atviras Lietuvos ir Latvijos biatlono čempionatas, kuriame jėgas išbandė apie pusantro šimto dalyvių.

Principinė kova vyko tarp buvusių olimpiečių, kur pergalę šventė lietuviai.

Absoliučiais šio čempionato nugalėtojais tapo Tomas Kaukėnas ir Diana Rasimovičiūtė, įveikę Latvijos olimpinės rinktinės narius.

Atskirose amžiaus grupėse startavę anykštėnai bendroje įskaitoje iškovojo tris apdovanojimus. Vaikų tarpe Gytis Mikoliūnas tapo nugalėtoju, mergaičių grupėje Darija Jankauskaitė finišavo penkta.

Jaunučių grupėje antrąją vietą iškovojo Linas Banys. Šioje grupėje Rūta Banytė buvo trečia. Jaunių tarpe Vladas Banys finišavo penktas.

JAV vykstančiame Pasaulio jaunių biatlono čempionato sprinto rungtyje Kotryna Vitkūnaitė tarp 57 dalyvių finišavo 37. Varžybos vyksta spaudžiant 20 laipsnių šaltukui ir pučiant stiprokam vėjui. Priešingai nei pas mus, pavasariu ten dar nedvelkia.