Anykštėnai išbandė jėgas seniūnijų sporto žaidynių finalinėse varžybose

DSCF4510Rugsėjo 17 dieną Kėdainiuose vyko IX Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinės varžybos.

Rekordiškai daug dalyvių sulaukę Kėdainiai išaiškino 2016 metų žaidynių nugalėtojus, kuriais tapo Utenos rajono savivaldybės atstovai.

IX Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinėse varžybose dalyvavo dvi anykštėnų komandos.

Tai – Anykščių rajono seniūnijos krepšininkai senjorai (Rimgaudas Ridikas, Arūnas Pupelis, Nerijus Vildžius, Vytautas Kestorius, Silvijus Živatkauskas), kurie kovojo  labai atkakliai ir užėmė 4 vietą ir šaškininkų komanda (Valdemaras Veršulis, Donatas Nargėlas, Zita Sriubienė), kurie prizininkais netapo, bet pakliuvo į dešimtuką ir užėmė 9 vietą.

Finaliniame etape anykštėnai surinko 51 tašką ir užėmė 22 vietą iš 37 komandų.

Dėkojame visiems finalo dalyviams, kurie kovėsi ir garbingai atstovavo Anykščių rajonui. Iki kitų startų!